Już od kilkunastu lat serwujemy dla Państwa dania inspirowane kuchnią włoską i polską, łącząc zamiłowanie do aromatycznych ziół, makaronów, owoców morza i pizzy z uwielbieniem dla tradycyjnych, staropolskich dań.    
Z przepysznej pizzy jesteśmy znani w całej okolicy!

   
   Przyjemna lokalizacja przy uroczej uliczce na Starym Mieście, dzielnicy, która słynie z pięknych zabytków oraz zieleni wylewającej się z parku Chrobrego – to atut naszej pizzerii. Plac zabaw z wspaniałymi alejkami pozwoli odpocząć w cieniu drzew w upalne dni jak również zapewni najmłodszym świetną zabawę.

   Tuż po otwarciu unosi się u nas aromat świeżo parzonej, wyśmienitej kawy z palarni włoskiej. Marka CafeGallo jest nieodłącznym elementem naszego menu.

 
 Wnętrze lokalu podzielone jest na dwie sale. Jedna z nich latem jest otwarta, zapewniając powiew wiatru i romantyczny wieczór na tarasie. Jesienią i zimą pozwala oglądać spadające krople deszczu, liście lub płatki śniegu tuż nad stolikami, przy gorącej herbacie lub grzanym winie.


   Wszystkie oferowane przez nas potrawy przygotowujemy ze starannie wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości. Wyjątkowa pizza na cienkim lub grubym cieście drożdżowym sporządzonym według unikatowej receptury oraz różnorodność  dodatków pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie.Kilka razy w roku, przygotowujemy  specjalne menu, bazujące na produktach sezonowych.

   Wszystkich naszych specjalności możecie Państwo spróbować na miejscu lub zamówić je na wynos lub z dowozem do domu,  biura.

   Najmłodsi z naszych klientów również znajdą w naszym menu kilka smacznych dań.

   Organizujemy również dla Państwa małe imprezy okolicznościowe. Doradzimy jakie wybrać menu, w zależności od rodzaju przyjęcia i wymagań gości.

   Zapewniamy bezpłatny dostęp do internetu poprzez WI-FI . 

   Mamy  nadzieję, że podczas odwiedzin w naszej pizzerii  zapewnimy Państwu radość związaną zarówno z przeżyciami kulinarnymi, jak i z czasu spędzanego wspólnie.

 Zapraszamy! 
Copyright © - 2017 - Restauracja Sorrento w Stargardzie tel. 91 / 834 65 99